לעמוד הראשי  לחיפוש בלוח  להוספת מודעה חינם  עדכון/הסרת מודעה  חיפוש במפה  שאלות נפוצות 
 נדל"ן  יד שניה  לוח רכב   עסקים ובעלי מקצוע  חיות מחמד  לוח דרושים  לוח נט  צור קשר 

שאלות נפוצות:

שאלה:כיצד להוסיף מודעה ?

תשובה:  על מנת להוסיף מודעה ללוח, יש ללחוץ על הכפתור "להוספת מודעה חינם" בראש הדף.
עליכם לבחור את סוג הנכס (דירה, בית וכו') ולאחר מכן לסמן אם הנכס מיועד למכירה או השכרה. יש לשים לב לשדות החובה בטופס הפרסום המסומנים בכוכבית (*).
בשדה "הערות נוספות" ניתן לרשום כל הערה ללא הגבלת מילים. כמו כן ניתן להוסיף תמונה של הנכס (דירות או בתים שתמונתם מפורסמת, מושכים קהל רב יותר של מתעניינים). בקרוב ניתן יהיה להוסיף למודעתך יותר מתמונה אחת.
חשוב ביותר לרשום כתובת דוא"ל תקינה וססמא על-מנת שתוכלו לשנות את המודעה בעצמכם או לעצור זמנית את פרסומה.
לאחר שהזנתם את כל הפרטים לחצו על "שלח" ובחלון שיפתח יופיע קוד הנכס אותו עליכם לשמור כדי לבצע שינויים במודעה (אישור על פרסום המודעה וקוד הפרסום יישלחו אליכם גם בדוא"ל).
עליכם לבחור את מסלול הפרסום (חינם, לתקופה מוגבלת או ללא הגבלה). אם בחרתם בסוג מודעה שאינו חינם, לאחר לחיצה על כפתור "שלח" תועברו לאתר מאובטח לביצוע התשלום.
אם הנכם מעדיפים לשלם דרך הטלפון, תוכלו לעשות זאת בשיחת חינם לטלפון 03-6109734 בשעות פעילות משרדי הלוח.
בכל שאלה או הבהרה, ניתן לפנות אלינו על ידי לחיצה על כפתור ה"צור קשר" בראש הדף ואנו נחזור אליכם בהקדם.

 שאלה:כיצד לעדכן/להסיר מודעה?

תשובה:  על מנת לשנות כל נתון במודעתך או ל"הקפיא" את פרסומה, לחצו על הכפתור "עדכון/הסרת מודעה" בראש או בתחתית הדף ויפתח בפניכם חלון התחברות:

בחלון זה עליכם מלא 3 שדות: קוד הפרסום/נכס, הססמא שבחרתם בזמן הוספת המודעה ואת קוד האבטחה המופיע למטה כצרוף של אותיות ומספרים באנגלית (אין משמעות לאותיות גדולות או קטנות). קוד האבטחה נועד למנוע שימוש לרעה בפרטים המופיעים במודעה כגון פרטיכם האישיים וכתובת הדוא"ל.

לאחר שמלאתם את השדות ולחצתם על כפתור "שלח" יפתח חלון ובו כל פרטי המודעה שלכם. לאחר עדכון הפרטים הרצויים או שינוי המודעה מסטטוס "פעיל/לא פעיל" , לחצו שוב על "שלח" והמודעה תעודכן מיידית.

על מנת למנוע מחיקה בטעות של מודעתכם, ניתנה לכם האפשרות להפוך אותה ללא פעילה. מודעה שפורסמה במסלול "פרסם עד שתמכור" תוסר באופן אוטומטי לאחר 30 יום מיום הפיכתה ללא פעילה.

שאלה:פרסמתי מודעה אך אינני רואה אותה

  תשובה:  מרגע הכנסת המודעה ללוח, מודעתכם עוברת 2 תהליכים: בראשון שבהם, מערכת האתר מוודאת כי מודעתכם אינה מכילה תכנים פוגעים מסוג כלשהו. בשלב השני אנו מודאים את תקינות אמצעי התשלום. בכל מקרה אנו משתדלים לפרסם את מודעתכם לא יאוחר מ-12 שעות מרגע הוספתה ללוח.

 

 

דוא"ל                              info@homesell.co.il